JOM SC U12 Gold-Chicago Alliance: 4-3

2013.10.20 JOM SC U12 Gold - Chicago Alliance 4-3 (6)_800x530Ty razem zdjęcia z meczu drużyny JOM SC U12, która zagrała jakby dwa spotkania w jednym. W pierwszej połowie zawodnicy chcieli grać na stojąco (może w szachy?), nie angażując się prawie w ogóle (z małymi wyjątkami) w jakieś akcje zaczepne.

Jedna strzelona bramka z dalszej odległości w okienko to w zasadzie wszystko na co nas było stać w tym czasie gry. Natomiast daliśmy sobie strzelić dwie bramki i tak doszliśmy do przerwy.

Chyba dopiero reprymenda ze strony trenera Wojtka w przerwie meczu pomogła, bo dopiero w drugiej połowie nasi zawodnicy wzięli się do roboty, grając mądrzej, strzelając trzy bramki i tracąc już tylko jedną. Końcowy wynik 4-3 dla nas. Przyda się bardzo to zwycięstwo.

Gratulacje dla trenera, że potrafił chłopaków zmobilizować do lepszej gry. Gratulacje także dla całej drużyny.