Grupy JOM SC

Obecnie w JOM Soccer Club trenuje kilka grup wiekowych. Mamy więc: U5-U7 Addison, U5-U7 Chicago, U8, U9, U10 oraz U12. Warto zaznaczyć, że “U” oznacza tu “Under”, czyli “Poniżej.” Grupa np. U8 dotyczy dzieci w wieku 8 lat i poniżej tego wieku. Niektóre dzieci, mimo, że są starsze wiekowo, mogą zostać zakwalifikowane na pewien okres czasu do młodszej grupy wiekowej, aby nadrobić braki techniczne, merytoryczne, ruchowe, oraz kondycyjne. Decyzja ta zależy od trenera i uzgadniana zawsze z rodzicami.

Zapraszamy do zaglądnięcia na poszczególne odsłony, gdzie podane są szczegółowe informacje poszczególnych Grup. Mamy zatem m.in.: Liga zimową (dotyczy drużyn U9 i U10, które biorą udział w rozgrywkach Ligi zimowej na hali sportowej), Treningi (podany jest adres, godziny, prowadzący trener), Zawodnicy (zdjęcia dzieci biorących udział w treningach danej grupy), Galeria (zdjęcia danej grypy, która bierze udział w zawodach, spotkaniach, wyjazdach, itp.) oraz NISL, czyli Northern Illinois Socccer League (dotyczy grupy, która bierze udział w rozgrywkach tej największej ligi piłkarskiej w Stanie Illinois.

Zachęcamy do wysyłania zdjęć z każdej imprezy w której brał udział JOM Soccer Club, a także publikacje w gazetach, informatorach, radio czy TV oraz szeroko pojętych mediach. W ten sposób uatrakcyjnimy naszą stronę internetową.

Wszystkie informacje prosimy o przesyłanie na adres:
E-MAIL:
JOMSC2006@GMAIL.COM

Leave a Reply