JOM SC U11 Gold – AAC Eagles: 1-2

06.06.2013 JOM SC U11 Gold - AAC Eales 1-2 (11)_800x530Mecz drużyny JOM SC U11 Gold z AAC Eagles rozegrany został w czwartek. Niestety przegraliśmy to spotkanie 1-2.

W pierwszej połowie nasi zawodnicy mieli bardzo dużo okazji do zdobycia bramek. Niestety nieskuteczność lub brak wykończenia akcji skutkowały zerowym kontem bramkowym. Drużyna Egles prawie nie istniała na boisku.

W drugiej połowie, niestety sytuacja się odmieniła. To goście zaczęli atakować, a my cofnęliśmy się do defensywy. Szybkie dwie bramki podłamały naszych “JOM’ków”.

Dopiero w końcówce meczu piękną bramkę (w samo okienko) zdobył Kevin. Nasi zawodnicy dopiero wtedy zabrali się do roboty, atakując coraz odważniej przeciwników, ale już zabrakło czasu na jakieś efekty bramkowe. Szkoda straconej szansy…