JOM SC U10 Silver – Northwind Blue: 0-1

06.05.2013 JOM SC U10 Silver -Northind Blue 0-1 (1)_800x530Niestety nie wyszedł nam ten ostatni mecz wyjazdowy ligi wiosennej JOM SC U10 Silver z drużyną Northwind Blue.

Zawodnicy nie potrafili odnaleźć się na dużej i niezbyt równej murawie boiska przy ciąglych atakach przeciwnika. Straciliśmy bramkę na minutę przed przerwą.

Po przerwie nie zagraliśmy długo, bo nadeszła ogromna ulewa, która uniemożliwiła dalsze kontynuowanie meczu. Sędzia uznał, że mecz trwał wystarczająco długo, aby jego wynik się oficjalnie liczył. Jednak według “obliczeń” kibiców, mecz nie trwał nawet pół godziny… Szkoda….

Na pocieszenie trzeba jednak dodać, że nasza drużyna JOM SC U10 zapewniła sobie i tak pierwsze miejsce w swojej grupie Silver!!!

Wyniki dwumeczu naszych sobotnich przeciwników zadecydują, czy pierwsze miejsce będziemy celebrować sami, czy też będziemy je dzielić z drużyną Northwind Blue.