Trebol FC U9 – JOM SC U9: 2-5

Zawodnicy JOM Soccer Club U9 podejmowali zawodników Trebol FC U9. Mecz zaczął się od potwornego pecha naszego zespołu. Podobnie jak w poprzednim spotkaniu straciliśmy bramkę w drugiej minucie meczu (bramka samobójcza). Nasi zawodnicy po tym momencie gry podłamali się i nie mogli odnaleźć się do końca trwania pierwszej połowy, przegrywając ją 1-0 (czytaj więcej pod galerią zdjęć…)

Po przerwie i uwagach trenera nasi zawodnicy zaczęli wreszcie grać w pilke tak, jak potrafią, zdobywając szybko bramkę na 1-1. Strzelił ją Daniel. Chwilę później nasi zawodnicy prowadzili już 3-2 po bramkach Erica, który wykorzystał sytuacje podbramkowe, strzelając dwie bramki. Kolejne bramki dla naszego zespołu zdobyli Matthew i Kuba. Nasz zespół wyszedł zwycięsko z tej potyczki, wygrywając to spotkanie 5-2.

Pierwsza połowa nam nie wyszła, ale za to druga należala do naszego zespołu. Mam nadzieję i  pracujemy nad tym, aby w przyszlości grać całe spotkania tak, jak zagraliśmy w drugiej połowie. Bardzo dobrze spisał się Krzysztof powracający po chorobie.

Zespół JOM Soccer Club U 10 rozegrał również kolejne spotkanie w lidze zimowej. Tym razem przeciwnikiem byl Arlington Aces Elite Red U10. Od początkowych minut tego spotkania było wiadomo, że ten mecz będzie bardzo wyrównany. Oba zespoły miały dużo sytuacji podbramkowych, ale blok defensywny obu drużyn wychodził zwycięsko z tych potyczek. Niestety pierwsza bramkę zdobyli przeciwnicy. To jednak nie zniechęciło piłkarzy JOM Soccer Club U10, którzy nadal byli waleczni. Po ładnej akcji z lewej strony, Stefan zagrał piękne podanie do Kacpra, który pewnym strzałem w prawy dolny róg bramki, pokonał bramkarza przeciwników. W ostatnich minutach meczu po bardzo równym spotkaniu, naszym zawodnikom zabrakło sił i stracili jeszcze dwie bramki, przegrywając to spotkanie 1-3. Był to mecz niewykorzystanej szansy. Dobre spotkanie rozegrali Kacper, Daniel i oczywiście nasz bramkarz Kuba.