JOM Soccer Club U9 – Elgin Pumas U9: 0-6

Dnia 01/14/2012, na trzecim boisku w hali Palatine Soccer City o godzinie 7:45PM, nasza drużyna JOM Soccer Club U9 podejmowała Elgin Pumas U9.  Mecz zaczął się od dużej presji przeciwników, ale nasi zawodnicy byli w stanie utrzymać remisowy rezultat.  Po 8 minutach padła pierwsza bramka tego spotkania, niestety strzelili ja przeciwnicy.  To oni kontrolowali grę do końca pierwszej połowy, kończąc ją wynikiem 3-0 (ciąg dalszy tekstu o tym meczu znajduje się pod galerią zdjęć z tego spotkania).

Druga połowa zaczęła się tym razem od bardzo ofensywnej gry naszego zespołu, ale niestety nie zaowocowało to strzeleniem bramki. Po przetrzymaniu naszego naporu, Elgin Pumas było w stanie zdobyć jeszcze trzy bramki, co dało końcowy wynik 6-0.

Pomimo przegranego spotkania należy się pochwała dla całego zespołu za walkę do ostatniego gwizdka meczu. Chciałbym pogratulować bardzo dobrej postawy naszego bramkarza Jakuba Rojka, który uratował nasz zespół wielokrotnie od utraty bramki. Pochwała należy się rownież dla Philipa Hassmann oraz Francisa Ballarin, którzy rewelacyjnie wypełnili swoje zadania w obronie.

Chłopaki, za nami kolejny mecz , nowe doświadczenia, nie ma sie co martwić, tylko pracujemy następny tydzień. Nie poddajemy się, walczymy dalej…

Sklad: Jakub Rojek, Philip Hassman, Krzysztof Piekosz, Rafal Sieklucki, Francis Ballarin,Matthew Davila, Thomas Zelichowski, Daniel Zielinski, Jakub Szumlicz, Eric Strzalkowski, Jakub Krajewski.