JOM SC U9 – GLSA U9 Wildcats: 4-2

W ramach uczestnictwa w Lidze zimowej 2012 na hali, JOM Soccer Club U9 wygrał swój mecz z GLSA U9 Wildcats: 4-2. Był to zacięty mecz bardzo wyrównanych drużyn. Nasz zespół nie strzelił rzutu karnego w przeciwieństwie do naszych przeciwników. Nie podłamało to jednak naszych zawodników, którzy kontynuowali walkę o każdy metr boiska, strzelając jako pierwsi bramkę. Dwie bramki zostały zdobyte dla JOM SC ze stałych fragmentów gry i to one przypieczętowały końcowe zwycięstwo. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na pochwałę za waleczność w tym meczu, szczególnie, że większość z nich grała po raz pierwszy ligowy mecz na boisku “z bandami”. To zupełnie inny styl grania, wymagający sprytu, podejmowania szybkich decyzji oraz ciągłej i pełnej koncentracji. Nasi kibice też dopisali z czego bardzo się cieszymy. Trener Wojciech Piotrowski również jest zadowolony po meczu (jeśli chcesz  przeczytać Jego komentarz, to naciśnij TUTAJ, albo zaglądnij na dół pod zdjęciami). W tym samym dniu, nasza drużyna JOM Soccer Club U10 też się spisała dobrze, remisując swój mecz 1-1, z drużyną Elgin Pumas U10. Nasz zespół strzelił wyrównującą bramkę w ostatnich sekundach tego meczu. Bramkę strzelił Kacper Kwiecień. Nasi zawodnicy stracili bramkę na minute przed końcem meczu, aby za parę sekund zremisować. W ocenie trenera Tomka, “najlepiej zagrała linia obrony z Danielem Ballarinem na czele. Jak zwykle silnym punktem byl bramkarz Kuba Bożek. Zawiodła zaś linia ataku.”