JOM SC U10 mistrzem swojej Grupy wiekowej!!!

Jak wspominaliśmy ostatnio, rywalizacja w grupie “Brązowej”, gdzie grała nasza drużyna JOM SC U10, była bardzo zacięta. Udział naszej drużyny w lidze jesiennej już się zakończył, ale w niedziele, 4 listopada 2012 roku, późnym popołudniem okazało się, że nasz jedyny groźny kontrkandydat do pierwszego miejsca w grupie, drużyna Northwind Blue, niespodziewanie zremisowała u siebie z meksykańską drużyną Stingers.

Stingers trzymali się nieźle w pierwszej połowie.  W drugiej jednak przegrywali 0-2 po bramkach straconych w dwóch pierwszych akcjach drugiej połowy w ciągu…2 minut.

Zapowiadało się zatem srogie lanie….. Potem jednak Stingers ocknęli się trochę, strzelając piękną bramkę z rzutu wolnego. Następnie był… karny dla Northwind obroniony przez bramkarza Stingersow…

Potem nastąpiła zacięta gra w środku pola i…. druga bramka dla Meksykanów. Tak już zostało do końca.

Dzięki temu remisowi nic już nie zagroziło naszej drużynie w zajęciu pierwszego miejsca w swojej grupie!!! Gratulujmy JOM SC U10!!!